KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11865256
nr 1186 5256
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Daterad -55, Stilleben, numrerad 46/310, 17x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:38:30
400 kr
350 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz